Spider’s Web pisze jak Voice Bot Warty pomaga klientom

spiders-web_voice-bot-1500x700

Serwis technologiczny Spider’s Web pisze o nowym rozwiązaniu Warty. Klienci, dzięki wprowadzeniu technologii rozpoznawaniu mowy, zostaną znacznie szybciej połączeni z konsultantem.

„Założenie było takie: Voice Bot pośredniczy w kontakcie z konsultantem. Potrafi tak pokierować rozmową z klientem, że potem konsultant ma zebrane wszystkie podstawowe informacje dot. klienta oraz szkody, jak data i miejsce zdarzenia czy też numer polisy klienta. Na tej podstawie przedstawi dzwoniącemu najkorzystniejszą formę likwidacji, ale przede wszystkim w krótszym czasie przyjmie zgłoszenie o szkodzie. Tym samym klient szybciej otrzyma odszkodowanie lub pomoc”, pisze w artykule Michał Tabaka.

W marcu 2019 roku usługa została po raz pierwszy włączona do działania. Obecnie każdego dnia bot przyjmuje kilka tys. zgłoszeń. Zbiera on wszystkie kluczowe informacje dotyczące szkody, takie jak czas, miejsce zdarzenia oraz opis sytuacji i uszkodzeń, które wymagają naprawy lub wymiany. W kolejnym kroku klient jest przełączany do konsultanta, który teraz ma więcej czasu, aby skupić się na potrzebach klienta oraz ustalić kolejne kroki związane z naprawą.

Więcej informacji o VoiceBocie Warty można znaleźć w artykule z portalu Spider’s Web: lub Pulsu Biznesu (paywall).