Warta z tytułem „Najbardziej Przyjazny Ubezpieczyciel”!

Businessman and businesswoman are having a coffee break together in a café

Warta została laureatem konkursu Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń w kategorii Najbardziej Przyjazny Ubezpieczyciel. Wyróżnienie zostało przyznane dzięki wykorzystaniu nowych i użytecznych technologii podnoszących komfort klientów w newralgicznym procesie, jakim zdecydowanie jest likwidacja szkód czy to komunikacyjne czy innej.

Kapituła konkursu stwierdziła że, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom wdrożonym przez Wartę rozwiązywanie problemów klientów staje się szybsze i przyjaźniejsze a dzięki temu skuteczniejsze. Warta między innymi jako pierwszy zakład ubezpieczeń w Polsce dał klientom możliwość zgłoszenia szkody za pomocą aplikacji Facebooka Messenger.

Dzięki niej i aplikacji Warta Mobile klient posiadający smartfon może przejść przez proces likwidacji bez konieczności kontaktu telefonicznego czy spotkania z rzeczoznawcą, a wsparcie Chatbota umożliwia kontakt klientom z Warty praktycznie 24 godziny na dobę.

Jak podkreśla organizator wydarzenia, głównym założeniem konkursu Liderzy Świata Bankowości i Ubezpieczeń jest nagrodzenie ludzi, którzy w znaczący sposób przyczynili się do rozwoju sektora bankowego i ubezpieczeniowego w Polsce, jak również najefektywniejszych banków i ubezpieczycieli oraz najciekawszych rozwiązań przez nie wdrożonych.

Wszystkie szczegóły dotyczące gali, dostępne są pod tym adresem: http://bankowosciubezpieczenia.pl/artykul/vii-wielka-gala-liderow-swiata-bankowosci-i-ubezpieczen/